TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Gratulerer med dagen til meg selv! :p

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv
 #162392  av FireWalk
 
Så var det fødselsdag igjen da. 22. mars gitt. Tiden går fort. Jeg er blitt hele 25 år nå. På tide å skrive testamentet kanskje? De rundt meg har i dag nevnt opp til flere ganger hvilke ting de ønsker å arve. Et sikkert tegn på at tiden renner ut?

Min teori om at man fra nå av bør si "kondolerer med dagen" istedetfor "gratulerer med dagen". Hva er det å gratulere? Menn er på topp når de er 25. Fra nå av går det bare nedover. millioner av små bakterier eter seg inn i skrotten på meg og bryter meg ned intil jeg blir til jord. Og etterpå? da er det bare tomhet... eller så ender jeg opp med å brenne i helvete med tanke på all den ugangen jeg har gjort opp gjennom tidene :P :lol: Tenker da spesielt på den med sex før ekteskapet. For ikke å nevne "du skal elske din fiende" og alt det der. :lol:

Uansett: Kan det virkelig være slik at det nå er på tide å bli voksen? Eller kan jeg fremdeles lure meg til barnebilett på bussen om jeg bare ønsker meg kapabel til det sterkt nok?

Er det en uting at jeg ikke lenger blir spurt om leg på polet?

Dette ble jo bekreftet tidligere i dag da en av våre kjære forum brukere her (uten at vi skal nevne navn her nåda Neemi..) presterte å nevne at jeg er jo klar for familiepakke nå....... :shock:

For et valg! Skal jeg selge grombilen, Gifte meg, smelle kjerringa på tjukka og få en skrikerunge istedet?

Hmm... Nei det var et vanskelig valg gitt!

Dessuten liker jeg å inbille meg at fysikkens lover ikke er gjeldende i mitt tilfelle siden jeg eldes bakover i tid istedetfor fremover. For hvert år som går fra nå av blir jeg yngre og yngre frem til jeg dør. Jeg blir dermed mer og mer barnslig, og mine kognetive samt rasjonelle evner vil forfalle tilsvarende frem til jeg ender opp på barneavdelingen, siklende og med bæsjebleie. Ute av stand til å prate noe særlig mer enn noen få ord. Det eneste jeg til slutt vil klare å si er: Fellali!!!! :twisted:

Vel, uansett, siden ingen andre har startet noen tråd enda så: Happy birthday to me! :D

PS: Om noen vet om noen gifteklare kvinnfolk som er sugen på familie, stasjonsvogn med barnesete og hele pakka så send dem gjerne min CV på mine vegne.
Husk å få med at jeg kjører en kul bil (så lenge det varer), og spe gjerne på med at jeg er svigermors drøm og alt det der. (8)

FireWalk out. :lol: :twisted:

 #162396  av ADHD:-)))
 
Hei!!!:-)
Da vil eg ønske deg LYKKE til for din DAG!!!:-)
GRATULERE med dagen DIN!!!:-)

 #162397  av oleb
 
Kondolerer med dagen! :wink:

 #162399  av TheStig
 
life`s a bitch, and then you die

 #162400  av ADHD:-)))
 
YES I KNOW!!!:-)
Sist redigert av ADHD:-))) den 22 mar 2006 03:48, redigert 1 gang totalt.

 #162402  av Pgus
 
Det er ikke SÅ ille å bli gammel....

Du kan forøverig ta det med ro. ang salg av bil...
Selv du blir gift og får 3 barn, betyr ikke det at du ikke kan ha sportsbil 8)

Snakker av egen erfaring.... :P
 #162408  av |plumbo
 
FireWalk skrev:For et valg! Skal jeg selge grombilen, Gifte meg, smelle kjerringa på tjukka og få en skrikerunge istedet?
ta det med ro du kan leve livet du ! er 19 jeg og har skrikerunge på 1 år :P men er ikke gift ( kommer ikke til og bli det heller ) :P

 #162413  av Neemi
 
Hvis du lar folk stå opp om morran så de rekker å lage tråd før deg så skulle du jammen fått en egen en av meg da vet du :P

Familiepakke er bestilt til deg, vil ankomme om ca 14 dager. Frakt og moms er allerede betalt. Ingen returrett 8)


Gratulerer med dagen kjære Firewalk, håper dagen din blir super :)

Klem fra meg

 #162414  av Rage
 
Det beste er noenganger å late som du er litt gammel alt, løpe rundt og skrike og sikle - Da får du i alle fall omtanken.

Grattis med dagen!

 #162416  av angrykid
 
gratulerer med dagen :)

 #162419  av Rømmling
 
Grattis med dagen.

 #162427  av Akopley
 
Gratulerer med dagen :P :P :) :)

 #162432  av SMT
 
kondolerer med dagen :wink:

 #162433  av Johansen
 
Gratulerer med dagen :D håperdu får en fin dag :D

 #162436  av Lilli
 
Nææ er du VÆR du og... :)
Gratulere med dagen! :D :D :D