Når det gjelder meg så verdsetter jeg Toyta frem for alle andre bil merker!
Mirsubishi og Subaru byr egentlig ikke så her på slista etter min mening. Det eneste som er "rått" men en STI er motor er at den har 4WD. Inne i bilen er et virkelig tragisk. Bilen til mora mi har det finere enn en STI. Så kjedelig og rett ned.. menier meg om OPEL! Jæsj!
Honda regner jeg ikke som en bil. I mine øyne er dette en leke bil emn en god motor... Det virker som honda gikk tumt for ideer for lenge siden. Det er lissom ikke noe nytt og spennende med disse bilene... og sterk motor er jo ikke alt! man må jo også trives i bilene.
Nissan 200sx er ok bil, bortsett fra forrige motell var alt for liten for meg. jeg har rett og slett ikke plass bak ratte i denne bilen. Selm og jeg er relativ tyn så klarer jeg ikke å slape av i denne bilen.
Neb siste modellen av 200sc (s14) ser relativ greit ut men fy.f... jeg blir irritert over den vindusviskleren bak. Sjønner ikke hav nissan tenkte der!
men en s14 hadde keg nok likt...
Hva som er så gærnt med RX7? hm. i grunn ingenting burtsett fra Mazda kobler ejg sammen med en gammel 323.... dere sjønner hva jeg mener.
Nissan 300ZX er kul bil. Detter er meget ok bil, burtsett fra at den skulle vært nyere. Prisen på dem er alt for høy i forhold til holbarheten.
Her mulig at jeg tar feil men kameraten min tok kverket en sånnen 4 mnd etter at han kjøpte den. DEn ble rett og slett skammkjørt før!
Skyline er en kabitel for seg selv... RÃ¥ bil... men heller en Supra.
Supra falt meg i smak for en god stund tilbake når jeg var i sverige og fikk æren å sette emg bak ratte på en 450 HK supra med lystgass. Denne baby'n er rett og slett skremende sprek! Dette er en bil som jeg SKAL ha!! (når jeg vinner i LOTTO)
Celica har jeg så hadde jeg ikke ment at dette er en RÅ bil så hadde jeg kjøpt noe annet
SÃ¥ min konklusjon er:
Supra
Celica
MR2
RAV4 (familie bil men den diesel motor og 4x4 falt meg også i smak)
LAnd Cruiser (Lastebil i mindre format. Hærlig å kjøre i terrenget)
Skyline
RX7
200sx s14
Nissan 300zx
200sx
Subaru
Mitsubishi
Honda
Har jeg rar smak eller?
Hehe jeg vet, men jeg ser ikke bare under panseret og på antal HK nor jeg kjøper bil.

Selv om jeg hadde ikke takket nei til en baby på 450HK
