TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • en vellykket NOS installasjon

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv

 #46219  av cameleon
 
:lol: :lol: :lol:

Blitt en trend det med å drite seg på draget ved å montere NOS :D

 #46244  av Phantom3D
 
Inn i bensintanken?? Et under at fyren lever!!! Hadde gått bedre om han festa en NOSflakse på hvert hjul og kobla det inn i ventilen, haha. Idiot!!!!

 #46253  av spkstrp
 
la merke til at han ikke hadde svart.. får håpe han er i live .... :? :roll:

 #46256  av Phantom3D
 
Han har svart flere ganger på de 12 sidene. Og på en av de siste hevder han at det har vært en spøk. Noe jeg stiller meg litt kritisk til da han i andre poster har sagt at han skal innstalere NOS system snart, og trenger hjelp. Han sa også at han trengte vinge bakpå bilen for å ikke spinne på dragrace. Må bare le jeg, da vinge kun hjelper i 140+ ? og den lille accuraen hans eller hva det nå var, sliter med den hastigheten.

Jeg tror han bare er dum, hadde man lagt inn det som en spøk hadde man fremhevet det at man innstalerte den i tanken mye tydligere.
problem is that we cant get a good seal to keep the gas from spillin out of the tank where we drilled the hole for the NOS injection
Jeg kan jo ikke si noe sikkert, men han har i følge meg driti seg no jævlig ut...

 #46288  av sindrejl
 
noen må sjekke inn for ts-ogn :P
Smart jævel.. jeg tenkte å innstallere nos system ned i tennpluggene.. hørte det var jævlig effektivt

 #46306  av hmsilset
 
sindrejl skrev:noen må sjekke inn for ts-ogn :P
Smart jævel.. jeg tenkte å innstallere nos system ned i tennpluggene.. hørte det var jævlig effektivt
Høres genialt ut! Selv skal jeg montere den
på kjøkkenet! Ingen kan kjøre fra meg da!Ingen!!!!! :wink:

 #46307  av MRQuoc
 
hmsilset skrev:
sindrejl skrev:noen må sjekke inn for ts-ogn :P
Smart jævel.. jeg tenkte å innstallere nos system ned i tennpluggene.. hørte det var jævlig effektivt
Høres genialt ut! Selv skal jeg montere den
på kjøkkenet! Ingen kan kjøre fra meg da!Ingen!!!!! :wink:
så teite dere er , jeg skal ha det i bremsekalipper'ne .. blåse skive kjappere når jeg får på slissete skiver !!

 #46314  av hmsilset
 
så teite dere er , jeg skal ha det i bremsekalipper'ne .. blåse skive kjappere når jeg får på slissete skiver !![/quote]

Flaut at jeg ikke tenkte på det.. :oops:

:P

 #46324  av chris
 
dere blir alle parkert, jeg har nettopp installert nos i enden av eksosrøret, og da kjører jeg fra dere alle!!

I TILLEGG har jeg drilla høl i panseret, da tenker jeg aksellerasjonen blir helt rå :D

 #46359  av Kjelliken
 
:D Fantastis ide det med bremsene MRQ det hadde jeg ikke kommet på selv. nå vet jeg hvorfor alle bilene kjører rundt med stålomspunnete bremseslanger til kalipperene og blå flaske baki bilene.. :wink: