Greit at han ser ut som en pedofil og kansje ikke er for alle, men ha kan iallefall og synge i motsetning til dagens artister 
Skal jeg personlig plukke ut en sanger som "den beste" så er det Frank Sinatra i sine yngre dager. Når han synger refrenget til "my way" så er det vilt bra:
Bare synd det ikke er noen andre sanger fra han jeg liker
Skal du nyte noen av dagens artister så må du søke opp noen live opptak, helt fritt for mongo produsenter som skrur alt opp til 11. Jeg ble overrasket når jeg snublet over Taylor Swift her om dagen. Ikke fordi hun er OMG BEST EVER live, men mer bare fordi jeg forventet mye mindre av henne..
Hun som synger i London Grammar har fantastisk stemme:
Zaz... kan ikke fransk, så skjønner ikke en dritt, men herlig stemme:
Når det kommer til country så må jeg innrømme at det er en av tingene jeg hører minst på, sammen med opera og jazz. Ikke noe galt med det, bare ikke min smak. Eneste fra country sjangeren jeg hører noe spesielt på er Aaron Lewis sin "country boy"
