TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Ok, sÃ¥ har britene noen flere MR2 enn oss!

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv

 #2841  av CelicaTurbo
 
hehe, har sett det der før ja.. er vel nytt treff på gang til våren også mener jeg? Husker at USA-folket på MR2 listene ble misunnelig på det møtet der ja for de tror jo at de er suveren på allt (men tydelighvis ikke) :)

og, noen som har opplevt å komme til parkeringsplassen og glemt hvor man har plassert bilen? Ikke lett å se heller siden MR2 er så lav. Vel, tenk samme marerittet på denne plassen her da, alle biler er jo fargesortert i tillegg :)

 #2844  av Erlend
 
Der må man huske skiltnummeret sitt ja gitt :D Er det bare meg, eller er det faktisk en god del MR2er i den relativt sjeldne fargen Aquafoam Blue der? Vil ha en MR2 med den fargen!!!

 #2846  av jumbo
 
Vet nå ikke jeg... Aqua foam eller ei - blå MR2 er stygge greier! :P :P :P

 #2857  av CelicaTurbo
 
ah, steel mist grey.. sukk :)

 #2869  av Erlend
 
Synes den er fin jeg, og det er ikke mange som har den. MR2er finnes vel i turkis også, men det er ikke den fargen jeg snakker om. Se på profilbildet mitt :D

 #2872  av CelicaTurbo
 
min var vel "turkis" men strengt talt var den mer grønn i fargen og jeg likte fargen veldig godt jeg.. aquamarine perl, men jeg liker den blåfargen du har i avatar bildet ja. Mener det er samme farge som Ole Kroknes har på sin bil (se Eiere menyen).

 #2908  av MR2turbo
 
Jeg synes at Steel mist grey er den nest fineste fargen, etter sort ;)

 #2918  av jumbo
 
Hundre prosent enig!

Røde MR2 er stort sett et lite hakk for lyse til å være virkelig pene, og hvite eller gule ville jeg ikke engang vurdert.

Uansett - dette koker vel kun ned til smak og behag...

 #2921  av MR2turbo
 
det gjør jo det :)

Men jeg tror at jeg heller ville hatt en hvit enn en rød mr2 hvis det stod mellom de fargene.. ...Bare den ikke hadde blått interiør, det er ikke pent! :?

 #2971  av Erlend
 
Var syk noen dager, så jeg fikk ikke browsa forumet. Gjett om jeg ble glad da jeg sjekka Ole Kroknes` MR2! Ah... *snufs* Flotte bilder. Må si at det finnes bare 2 MR2-farger for meg, svart og aquafoam blue. Alle MR2er ser stort sett fine ut i svart synes jeg, uansett om det er Mk1, 2 eller 3.
Noen andre som har sett den nye MR2 mk3-revisjonen til Toyota? Med fargekodede luftinntak og ny frontspoiler ++. Ser bra ut!

 #2993  av CelicaTurbo
 
Bare synd at Ole Kroknes ikke er aktiv her lenger da...

men, jeg har sett bilder av nye revisjon MR2 ja, kom sammen med Celica eller? Og importeres bare ved spesiell etterspørsel eller noe. Men jeg husker virkelig ikke å ha sett noen spesielle farger i luftinntakene der da?

bilder? :)

 #3007  av Erlend
 
Nye MR2-revisjonen kom samtidig med Celicaen ja. Bilder nedover - hentet rett fra Toyota.com :lol:
Men spesielle farger i luftinntaket har jeg ikke hørt noe om akkurat...blir bare samme lakk som resten av bilen. Iallefall på de bildene jeg så. Gledelig nyhet må jeg si, jeg synes det svarte inntaket på første revisjon skreik ganske mye PLAST! He he :)


Bilder...legg merke til fargekoda inntak, ny frontleppe og litt reviderte lykter. Tror jeg hørte noe om mulighet for LSD også? Hmm...
Bilde
Bilde
Bilde
Bilde

 #3014  av MR2turbo
 
SÃ¥ pen ut den ;)

 #3028  av CelicaTurbo
 
greie forbedringer det der ja :)