Har akkurat kjøpt en 1994 modell GT4, 150 000km og fra sveits, 2 eiere, hel og pen. MEN original.. min første celica, så spm er: hva begynner jeg med? eksos/filter?`leveres det chip etc som er noe å ha? takker for forslag og veldig gjerne en link til stedet som selger. understell etc skal være originalt iallefall over vinteren
Er 300hk for mye å håpe uten alt for mye skruing?
Her har du jo mye å velge i, å et godt utgangspunkt da du slepper å tenke så mye på motorn siden den har nok guffe fra før av;)
Det som gjør størst utslag utsendemessig er jo såklart felger og/eller bodykit:) Innvendig er det nye stoler og målere:)
Hvis du lurer på å kjøpe eksosanlegg vil jeg like godt anbefale å kjøpe en endestuss fra http://www.realcar.no eller http://www.bsbildeler.no å sveise på, mye mye billigere:)
