'Først vil jeg takke....'
kennethx skrev:Ble lekkert det der!, må sende inn nye bilder til autofil nå 
LOL

...ja, egentlig burde jeg det...ble en helt annen bil dette jo
jan-erik skrev:
Lekre felger Alf! Min personlige mening er at du må få tak i Supra bakvingen også
Har faktisk en vinge på hånda også...men jeg tror ikke det blir noe av...blir vel senking og eksosanlegg/innsug etthvert her først ser det ut til
Dalan skrev:
Der ja, der var de på plass
Det var da kjapt gjort
Fullestendig enig, aner at det må en liten senking til nå..
Ellers passet de ypperlig til bilen din!
Og nei, syns den fortsatt er fin uten vingen jeg..
Senking skal blir

Snedig det der med/uten vinge egentlig....alle har en sterk mening om akkurat det på mkIV'en

Hører det tvert det kommer noen snørrunger
som får øye på bilen 'æsj....den manlger jo vingen jo' etc. LOL
Jostein skrev:
Knall bra det der alf,den steg litt i gradene nå...
Kanksje du føler at håret på brystet vokser enda litt fortere nå?
Syns det ble MEGET bra jeg,dette er noe jeg har savnet lenge
Thanx...har nok savnet felger leeeeeeeeeeenge jeg også ja....
Turbotrille skrev:
Veldig bra, mangler kun vinge og senking nå så er du der.
Syns det øverste bilde ble litt ødelagt med så mange biler i bakgrunnen, skulle jo nesten tro du var helt vill etter Opel jo.
Takker....LOL

True det med at de Oplene ødela bildet da...favoritt vaskeplassen min er tilfeldigvis samma sted som en lokal kjøreskole benytter seg av for å fikse bilene sine..

...og så fort skittet som bilen blir på denne tiden av året...så måtte jeg ta bilder rett utenfor hallen før den ble skitten igjen
So....trust me when i say this; Opel er nok rimelig høyt oppe på min liste over ting jeg ALDRI skal ha
Erlend skrev:
Hoi hoi, så flotte felger da Alf! Enig med funkes, er riktig av deg å la senterkoppene gå... Ellers da, blir det spacere også? Mener å se at det mangler et par cm før felgene er helt fremme ved kantene der?
takker....det er plass til et par cm til ja...men jeg er ærlig talt ikke helt trygg på sånne løsninger...er det safe't da? Når man begynner å trimme å herje litt....fks. 400-450hk på HJULA...spacere kan da ikke være trygt vel?
BTW....holder på å sjekke oppp å få tak i de sneterkoppene som hører til....
Erlend skrev:
Angående vinge er min personlige mening at du trenger det... men for all del, må jo ha personlig bil, så ikke hør på meg
Thank you...i wont listen to you then
KK-ma70 skrev:
har sett felgene live... MEGET pent... for å være sikker på at alle ser dem så parkerte han bilen på langs med omkjøringsveien.... garantert med vilje
Har samme dekk jeg også. Supra dekk for Supra bil
LOL

....jeg vet dere ikke vil tro meg, men det var faktisk en tilfeldighet

Dekka ja....fy flate som de sitter i svinga!!

Sitter mye bedre enn Yokohama AVS ihvertfall...stikk i strid med det jeg er blitt fortalt....
@lpher