TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • powerball

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv

 #184034  av doffy
 
Rømmling skrev:hei fått dennejeg nå men jeg får den ikke til å telle forstålig noen hint eller. jeg prøver å prøver
Har du kjøpt sånn med teller eller sånn jallagreie som har teller på selve kulen inni?

Skal bare være å ta den på og velge rett modus så skal den telle. les bruksanvisningen;)

 #184060  av Rømmling
 
det er ikke jalla greie det er tecno den jeg har med dioder som viser tall og bukstaver der. fikk det til litt senere på kvelden. 9646rpm i går

 #185311  av hobnob
 
hvis den tåler å bli hivd i bakken.. vil ikke det bli god fart på den kula da?

 #185436  av lexusmann
 
Lurte bare på en liten vesntlig ting...kan det være farlig?det meste er jo det hvis man overdriver...så da er det vel dert samme i dette tilfellet... :lol:

 #185480  av jumbo
 
gyro er gøy :) I ca 5 minutter :P

 #185481  av jumbo
 
hobnob skrev:hvis den tåler å bli hivd i bakken.. vil ikke det bli god fart på den kula da?
Faktisk 0. En gyro motsetter seg endring av aksen den roterer rundt, hvilket er grunnen til at den blir tyngre og tyngre å spinne opp mer. Om du i stor fart plutselig prøver å holde den HELT i ro, merker du at den ikke gjør motstand i det hele tatt... så fort du prøver å rotere den igjen dog, da smeller det :)

 #185610  av doffy
 
lexusmann skrev:Lurte bare på en liten vesntlig ting...kan det være farlig?det meste er jo det hvis man overdriver...så da er det vel dert samme i dette tilfellet... :lol:

Kan risikere å få senebetennelse hvis du overdriver i begynnelsen. tror samtlige som kjøper en sånn ball får smerter i armen i løpet av første uken. :lol:

 #187869  av Gjertsen
 
hvorfor ikke bare bruke hr. høyre og ronke?
Etter det jeg ser på den filmen så er det jo ikke såå mye forskjell.
Får trena opp håndleddet ved å ronke også ;) haha

gratis er det og...