celicat23 skrev:grimfer skrev:"Nå har jeg akkurat blitt frisk fra en lei omgang gonoré, og det bare to uker etter at clamydiaen slapp taket. Og nå venter en rettssak på meg i neste uke fordi jeg trodde hu dama var eldre enn 16 år. Da jeg kjørte hjem fra politiavhøret i går, syntes jeg det var litt slark i styringa. Kan noen fortelle meg hvor jeg får tak i ny tannstang og hvor mye det kan koste?"
"Hu jugde på seg 2år da jeg hadde hu for ett år siden. Gjennomskua ikke at hun jugde på alderen siden hun hadde all den erfaringen som hun hadde da, etter å ha jobb med å spille inn russiske hardporno filmer i 3år tidligere. Og sykdommen du har skal jeg la være en overraskelse hva er - men det LIGNER bare på gonore, så gled deg. Kan si så mye at du må til en veterinær for å få antibiotika. Men jeg tror ikke du trenger ei ny tannstang, bare noen pakkninger heller."
"Jeg er veldig spent, kjenner at jeg får litt luft i magen bare av tanken på at det kan være noe skikkelig hårete saker. Nå har jeg noen røde, væskende greier som ligner litt på kviser på forhuden. Er det samme greia, kanskje? Er det noen som har pakninger til styringa mi? Jeg trenger litt hjelp. Jeg tar gjerne noen brukte, om noen har dem liggende..."
I Off-off topic forumet litt senere på dagen:
"Noen som kan anbefale en dyktig (og diskret) veterinær? Haster!"