Side 1 av 1

Rød MR2 mk2

Legg innLagt inn:10 mar 2005 08:29
av Neemi
Fulgte en rød mr2 mk2 fra Shell på Strømmen i går, gjennom Strømmen og nedover mot Rælingen/Lillestrøm i ganske godt driv.
Regnr DJ76...

Noen her inne?
Soarer kanskje?

Legg innLagt inn:10 mar 2005 15:03
av GT4 CS
Møtte en rød mr2 sw20 like etter gan maskin ut mot sørumsand rundt kl 22, kansje det er soarer som er ute og råner??
Bevisene taler mot ham :lol:

Legg innLagt inn:10 mar 2005 15:55
av soarer
GT4 CS skrev:Møtte en rød mr2 sw20 like etter gan maskin ut mot sørumsand rundt kl 22, kansje det er soarer som er ute og råner??
Bevisene taler mot ham :lol:
Skyldig :D Men Neemi bomma litt på regnummer. Godt driv kan jeg ikke bortforklare :oops:

Legg innLagt inn:10 mar 2005 17:00
av GT4 CS
Lagt på sommerdekka alt du el :D
Tørr ikke si hvordan bil jeg kjørte, men den var stor og hvit :)

Legg innLagt inn:10 mar 2005 17:39
av soarer
GT4 CS skrev:Lagt på sommerdekka alt du el :D
Tørr ikke si hvordan bil jeg kjørte, men den var stor og hvit :)
Jeg lot en liten søt en få prøve bilen min. Det gikk rett i nærmeste fortauskant det vettu. "oi, var hjulet sååå langt ut" Så da fikk jeg grunn til å løpe og kjøpe noen stil auto 15' til vinterdekka. Like greit det. Neste uke får jeg nye dempere og eibach på plass. Det blir spennende. Ut på påsketur med nysenka MR2, hurra :lol:

Re: Rød MR2 mk2

Legg innLagt inn:10 mar 2005 17:46
av soarer
Neemi skrev:Fulgte en rød mr2 mk2 fra Shell på Strømmen i går, gjennom Strømmen og nedover mot Rælingen/Lillestrøm i ganske godt driv.
Regnr DJ76...

Noen her inne?
Soarer kanskje?
Men nå ødela vi visst tråden litt. Men det her var ikke meg altså. Ikke med det regnummeret. Mitt begynner med BP94..

Legg innLagt inn:10 mar 2005 21:39
av Neemi
Da har jeg sett deg en gang og faktisk.....husker de delen av skiltnr ditt når du sier det, men husker ikke hvor. Er ikke lenge siden.

Men da er vi fler rundt i området her.
Godt å se egentlig.

Legg innLagt inn:11 mar 2005 05:58
av GT4 CS
Jo flere jo bedere :D
Siden vi kjører kvalitetsbiler er vi jo kvalitetsfolk også :D