Side 1 av 1

Celica og IS200 på Alnabru

Legg innLagt inn:04 mar 2005 10:43
av Neemi
Noen som kjenner seg igjen?

Celicaen er svart og har regnr CF10040, denne har jeg også sett masse i Lillestrøm/Strømmen.
Idag lå jeg ikke langt etter med Nemi-Starleten min fra Karihaugen helt til den kjørte av mot ring 3.

IS200en var også svart og den møtte jeg på terminalområdet rett ovenfor Hells Angels på Alnabru....tror den hadde DK skilter.
Noen her??

Legg innLagt inn:04 mar 2005 14:13
av Marlboro
Jeg har ofte sett en svart celica stå parkert inne på postens område, rett ved "snike-på-bommen-plassen" nede i svingen her. en sånn derre der 182

Legg innLagt inn:04 mar 2005 14:38
av Neemi
Tror kanskje det var en st185 faktisk.

OT: Jobber du (Marlboro) oppe på terminalområdet på Alnabru??
Har jeg sett deg rundt i området og da kanskje?
Kjører jo gjennom der hver dag på vei til jobb på LG/Schenker området.

Legg innLagt inn:04 mar 2005 17:01
av Marlboro
Ja jobber på Cargonet. Er nede på gamleterminalen ved LG hver dag, da som oftest i en grå carina som bråker noe helt for jævli. Også hopper jeg av og på tog og sånn nede der når jeg er på skiftinga.

Legg innLagt inn:05 mar 2005 19:23
av Neemi
Du får komme nedom og ta en kaffe eller brus eller noe en dag da vet du ;)

Men disse to jeg etterlyste da??
Celica-føreren så ut til å være en "ung" gutt, så jeg får prøve å se om den dukker opp igjen så jeg kan slenge fra meg et visittkort :)