Side 1 av 1

jumbo var det deg?

Legg innLagt inn:26 jan 2003 17:44
av Goose
Jumbo var det du som kjørte nær kongsberg hallen for ca 15 min siden?

Var en svart mr2 som tok til venstre rett før smart stasjonen.

Legg innLagt inn:26 jan 2003 17:47
av jumbo
Ja.

Jeg er hjemme i Svartås resten av kvelden, hvis du vil ha en nærmere inspeksjon... Har til og med spylt av den verste lorten i dag. Skikkelig grundig vask frister mindre når det blir like #¤#"#" igjen med en gang :D

Legg innLagt inn:26 jan 2003 17:50
av Goose
Aaa. stemmer bilen så veldig ny vasket ut.
Ser sikkelig fint ut! :)

Legg innLagt inn:26 jan 2003 17:54
av jumbo
Vel, den har sine småpirk, men det har vel de fleste... Blir vel etter alt og dømme motor+bremser i år, og styling+hellakkering neste år. Om dette sklir et ekstra år ser jeg ikke bort ifra, det er jo endel å finansiere...

Legg innLagt inn:26 jan 2003 18:02
av Goose
Ting som steinsprut kan man ikke unngå.
Jeg har fått noen stygge på panseret etter at jeg kom rundt svingen og så var det en grusmakin som gruset veien som lå over hovedveien.

Slik hater jeg! Hadde jeg oppdaget steinsprut tideligere så hadde jeg nok krevt full omlakering av panseret! Men men... Jeg får fikse lakering neste gang jeg drar til Polen. Det er så shit billig å lakkere der.

Jeg fikset hele siden, fanger og panseret på forrige bilen for 1700 kr. :) (for 2 år siden)

Legg innLagt inn:26 jan 2003 18:07
av jumbo
Jupp. Alt man kan kjøpe og/eller gjøre i utlandet... Pluss at Polen er vel ikke akkurat verdens dyreste sted, for oss som er vant til norsk prisnivå...? :)

Men over til business: Jeg må få sett gliset ditt!

Legg innLagt inn:26 jan 2003 18:14
av Goose
Jup, sist jeg var i polen så lot jeg være 2500 kr i en kles butikk.
I norge får du ikke mye kler for 2500 kr men i polen var alle 3 kjerringene helt i hundre når dem skjøte at jeg hadde penger på visa'n hehe!

Ja, jeg vil se baby'b din også... I dag er det forsent, må ha lys ute.
Men hva med i morra?

Legg innLagt inn:26 jan 2003 18:17
av jumbo
Sant nok, det er kjedelig med bilkikking i bekmørtnan...

I morra står bilen hos Funnemark for alarmmontering (endelig), så jeg kommer meg nok ikke hjem før det mørkner da heller... Tirsdag?

Legg innLagt inn:26 jan 2003 18:20
av Goose
Tirsdag ser ok ut det. :)