Side 1 av 1

Rød Mr2 Mk1 på Fjøsangerveien i Bergen

Legg innLagt inn:03 sep 2004 10:09
av Kjelli
Traff på en hyggelig fyr (regner med det, for alle som kjører MR2 er vel OK folk??) sørover på Fjøsangerveien i går. Hadde nettopp vært nede ved Danmarksplass, og nøt kanskje siste mulighet i år til å kjøre med taket nede 8) . Bilen din hadde ts-ogn klistermerke i bakruta. Hva var den kompressor lyden jeg hørte :?: :?: :?:

Legg innLagt inn:03 sep 2004 12:57
av spkstrp
Kanskje det var amund ?:P

Legg innLagt inn:03 sep 2004 17:01
av kennethx
det er vel god sjangse for det, i.o.m at han bor der, og du mente kansje BOV lyd? Han har utført en riktig så fin 3S-GTE konversjon på sin MKI :twisted:

Re: Rød Mr2 Mk1 på Fjøsangerveien i Bergen

Legg innLagt inn:03 sep 2004 17:43
av Amund
Kjelli skrev:Traff på en hyggelig fyr (regner med det, for alle som kjører MR2 er vel OK folk??) sørover på Fjøsangerveien i går. Hadde nettopp vært nede ved Danmarksplass, og nøt kanskje siste mulighet i år til å kjøre med taket nede 8) . Bilen din hadde ts-ogn klistermerke i bakruta. Hva var den kompressor lyden jeg hørte :?: :?: :?:
så det var deg ja.. :D Syns du gliste vel bredt ja.. hehe.
Er nok meg som er den skyldige. Meget fin bil du har foresten!

P.S. ikke kompressor, turbo... 8)

Legg innLagt inn:03 sep 2004 18:36
av sexten
apropos Fjøsangerveien. spkstrp: du var ikke tilfeldigvis ute og kjørte der i dag? så en bil med like farger som din, jeg kjørte en rød MR2 mk2

Legg innLagt inn:03 sep 2004 22:39
av spkstrp
nope, har bare vært i åsane i dag :) men skal en tur ut nå

Legg innLagt inn:04 sep 2004 02:37
av sexten
det var merkelig, men da er vi iallfall sikre på at det finnes en bil som er akkurat lik din på veiene :)

Legg innLagt inn:05 sep 2004 12:20
av spkstrp
vet om flere jeg :) er en i mjølkeråen bla.. ;)

Legg innLagt inn:07 sep 2004 14:07
av Kjelli
Kom også en lik bil som spkstrp sin (hvis fargene på bildet stemmer)kjørende mot Nesttun sørfra her en dag i forrige uke tidlig på morgenen.

Legg innLagt inn:07 sep 2004 19:39
av kennethx
Og så "terroriserte" vi en make MKI som egil sin på nyborg! hehehe

Legg innLagt inn:09 sep 2004 07:05
av spkstrp
kennethx skrev:Og så "terroriserte" vi en make MKI som egil sin på nyborg! hehehe
hehe... bad boys ... :P

Legg innLagt inn:09 sep 2004 14:38
av Kjelliken
:shock: hallo vi var jo bare plutselig fire røde biler som fulgte etter mannen..
Ingen ting og være redd for det.. selv om meg og amund pusshhhhet litt med dumpventilene våre så var vi ikke noe serlig hissig.. lol :oops: :lol: :roll: