Side 1 av 1
					
				inbrud i mr2 stavanger
				Legg innLagt inn:13 apr 2009 19:00
				av toyota_mr2
				innbrud i mr2en min i stavanger ruta ble knust og det ble stjålet hollern til manometerene som sto i astolpen så vis noen harer om noen som skal selge de er de fint
det er 2 med sota glass om turbotrykket er svart med hvit bakgrun 

 
			
					
				Re: inbrud i mr2 stavanger
				Legg innLagt inn:13 apr 2009 19:16
				av celicagt4205nord
				toyota_mr2 skrev:innbrud i mr2en min i stavanger ruta ble knust og det ble stjålet hollern til manometerene som sto i astolpen så vis noen harer om noen som skal selge de er de fint
det er 2 med sota glass om turbotrykket er svart med hvit bakgrun 
det er vel heller tvilsomt att noe sånnt blir stjålet for å selges,mest sannsynlig noen som ville ha det selv,kjipt uansett.
 
			
					
				Re: inbrud i mr2 stavanger
				Legg innLagt inn:13 apr 2009 19:30
				av toyota_mr2
				det er mye mulig da bare rart di ikke har tat noe anet di hade ikke åpna hanskerome heler
			 
			
					
				Re: inbrud i mr2 stavanger
				Legg innLagt inn:02 jan 2010 21:35
				av stianøverland
				å disse koster liksom 92 kr på biltema. herregud så tragisk
			 
			
					
				Re: inbrud i mr2 stavanger
				Legg innLagt inn:05 feb 2010 08:04
				av mailman1
				Innbruddstyver i stavanger er helt fjerne.
I fjor høst så var det en som hadde brutt seg inn i min Mazda 626V6. Slått inn og ødelagt låsen i døra. Han hadde begynt å lirke ut CD spilleren, med MIN leatherman som lå i bilen.
Da jeg fant bilen var CD spilleren halvveis ute. Og tyven hadde tatt leatherman'n min. (som var en billig leatherman replica!)
Så han ødela låsen min og dørhåndtak for en billig leatherman. Bagasjerom full med ny subwoofer og forsterker. Og det måtte han jo visst, for han hadde tatt ut bruksanvisningen fra hanskerommet.
Hva er det med stavanger tyvene?:P