Side 1 av 1
					
				Slakk i bakdiff...
				Legg innLagt inn:24 jan 2009 17:22
				av daninilsen
				Er det noen som vet om repp.sett eller må man skifte hele bakstellet? Har en liten slakk, å det høres når man slipper gassen førr så å gi gass igjen(hvis dere skjønner hva jeg mener:))... Har hørt at det er en svakhet på CS`n.
			 
			
					
				Re: Slakk i bakdiff...
				Legg innLagt inn:24 jan 2009 20:54
				av Insanity
				daninilsen skrev:Er det noen som vet om repp.sett eller må man skifte hele bakstellet? Har en liten slakk, å det høres når man slipper gassen førr så å gi gass igjen(hvis dere skjønner hva jeg mener:))... Har hørt at det er en svakhet på CS`n.
oi..... kjennt sak det der...... regner med at det er bare å bytte lagre og mulig du må bytte "tannkransen" på diffen
 må gjør samme saken på min cs nå....:S
 
			 
			
					
				Re: Slakk i bakdiff...
				Legg innLagt inn:24 jan 2009 22:15
				av ErikG
				Sikker på at det ikke bare er opphengsforingen på diffen?
			 
			
					
				Re: Slakk i bakdiff...
				Legg innLagt inn:25 jan 2009 12:11
				av Insanity
				ErikG skrev:Sikker på at det ikke bare er opphengsforingen på diffen?
på min diff er jeg helt sikker på at det ikke er opphenget det er laget i 40x8 mm rustfritt flattjern 
men ja det er lurt å ta en titt på den bakre foringen
 
			 
			
					
				Re: Slakk i bakdiff...
				Legg innLagt inn:25 jan 2009 23:50
				av Blackcs
				har vell egentlig det samme problemet jeg og.. men hvor mye mån regne med at det går i cash vist tannkransen er begynt og se bedre dager