Side 1 av 2

Neon harry eller ikke?

Legg innLagt inn:18 des 2003 18:39
av Zorin
Hei har nettop montert neon undercar kit på min celica gti og lurer egentlig bare på hva dere andre synes om dette. Har ikke lyst til og bli sett på som råne....men blir kansje det nå??

Legg innLagt inn:18 des 2003 18:47
av cameleon
Har montert blå neonkit under bila selv jeg. Er mange som liker det og mange som synes det er helt harry. Men jeg bryr meg personlig ikke om hva andre synes om kittet. Er kjempefornøyd selv jeg :wink:

Legg innLagt inn:18 des 2003 19:18
av chris
Jeg kan egentlig ikke svare "ja" eller "nei" på det spørsmålet.. fordi det kommer helt an på hvilken type bil, hvordan bilen ser ut, hvilken stand, i hvilken grad man bruker neonene, osv osv osv.

Jeg har lyst på grønn neon på min "mintgrønne" mr2, og synes ikke det er harry når det blir gjort skikkelig, og brukes på "rett måte".

Monterer man neon på en gammel opel ascona fra 80 tallet, og bruker dagen til å skli frem og tilbake foran barneskolen.. da er det harry.. og vel så det.. :roll:

Synes det var tøft på de bildene der, Zorin :)

Legg innLagt inn:18 des 2003 20:24
av CelicaTurbo
jeg synes neon er harry men det gjør nå ikke eieren til noen større råner enn resten av oss :) På fullt stylede F&F-biler er det greit, men kunne aldri tenkt meg å kjørt rundt i en slik bil selv :) Men det er mye bedre med neon på en kul bil enn en gammel sliten sierra :)

Legg innLagt inn:18 des 2003 21:04
av hovik
Jeg fikk beskjed om at jeg får fyken hvis jeg kommer på jobb med neon under bilen. Den er litt for harry allerede. Må nesten si meg litt enig, neon er ikke for alle :)

Legg innLagt inn:18 des 2003 22:04
av sindrejl
enig med chris :)

Legg innLagt inn:18 des 2003 22:33
av cameleon
sindrejl skrev:enig med chris :)
A brothers luuuuuv :D

Legg innLagt inn:18 des 2003 22:46
av sindrejl
hehe
*kosemose*

Legg innLagt inn:18 des 2003 22:47
av chris
cameleon skrev:
sindrejl skrev:enig med chris :)
A brothers luuuuuv :D
hehehe! Det kalles "et godt forbilde" ;)

Legg innLagt inn:18 des 2003 22:55
av ST205
Jeg syns det ble fint det der, passa bra med rød neon på rød bil. :)

Skal selv ha neon kit, men jeg skal ha grønt. Det kommer vel i sammenheng
med utskifting til større stereo.

Får håpe @lpher er obs og viser vei til hva jeg trenger :mrgreen:

Legg innLagt inn:18 des 2003 23:35
av jumbo
Hmmm. Tror ikke engang jeg skal begynne å si hva jeg mener om saken. Ender bare opp med å fornærme noen :mrgreen:

Legg innLagt inn:19 des 2003 00:13
av @lpher
Tja...Neon?....torn between two camps her da ;-) ....jeg er jo som alderen gjerne avslører, ingen stor tilhenger av å ha neon...ihvertfall på egen bil ;-) ...men på den annen side så selger jeg jo neon-sett å da....hmmm....ser visse likhetstrekk til pusher/dealer type-ting her nå ja ;-)
ST205 skrev: Det kommer vel i sammenheng med utskifting til større stereo.

Får håpe @lpher er obs og viser vei til hva jeg trenger :mrgreen:
Shure will.... ;-)

"Alpher: Engage salgsmodus" ;-)

Foresten....
Nå fremover (mot sommern) vil mange merker bytte ut line-up'en sin...hvor vi selvfølgelig stepper inn som barmhjertige sammaritanere å kjøper opp....til en pen pris...noe som igjen betyr at jeg kan gå UTOVER de rabattene-satsene som jeg bruker til TS-OGN medlemmer....mao...så kan det gjøres værsting-innkjøp i denne perioden....litt avhengig av hva man vil ha ;-)

Så...om det er noen som skal gå til innkjøp av stereo-ting-og-tang i dette tidsrommet....varsle meg i god tid sånn noenlunde hva dere vil ha slik at jeg kan ha det i bakhodet NÅR det begynner å dukke opp aktuelle ting ;-)

"Alpher: disengage salgsmodus" ;-)

@lpher

Legg innLagt inn:19 des 2003 00:20
av chris
@lpher: og dette hadde HVA med neon å gjøre? :D

neida, kjekt å vite.. jeg kunne tenkt meg et par HX2'er som du vet, men.. er i hvert fall noe som må fikses først...

Legg innLagt inn:19 des 2003 00:43
av MR2turbo
hmm syns egentlig at neon er harry, ja.. Men samtidig syns jeg at hver enkelt må gjøre det de syns er kult og gi beng i hva andre syns om det..
Men det er ikke værste bilen å ha det på... Som andre og har nevnt så er jeg enig i at det er værre på en gammel Ford eller Volvo...

Legg innLagt inn:19 des 2003 01:21
av VeilSide
Om jeg må si at neon er bra for bilen og alle burde ha det? :lol:

Neida ... synes at neon kan være rimeligt pent på biler jeg. Men som Chris sier ... det passer ikke på alle.