Hvis du vil ha nye felger så lik originalfelgene som mulig vil jeg foreslå å bestille fra USA, f.eks fra en butikk som selger Transwheel felger (tror de overhaler originalfelger og selger dem). Shipping innen USA er gratis fra de fleste steder, så du kunne brukt JetCarrier.com til å få fraktet felgene fra New Jersey og hjem til deg.
Vanskelig å finne felger til '77 Cressida, men de har noen til '81-> som kanskje er samme?
http://performance.thepartsbin.com/bask ... andid=2213
Utvalget i norske butikker er elendig, men om du vet felgdimensjon (diameter, bredde, boltsirkel, innpress og nav/hubdiameter) kan man sikkert finne felger som passer, også originalfelger f.eks felger fra gammel RX7 eller 240Z som jeg tror passer - må sjekke dette da

Du tenkte sikkert å gå opp i felgstørrelse i samme slengen, men finne felger som passer bilen(e), så da kan man bare finne overhalte felger fra slike gamle sportsbiler, så lenge boltsirkel er lik, og bredde + innpress ikke er helt på jordet.
Om du vil ha nye felger er det jo plenty med 4-114.3 boltsirkel (om dette er rett boltsirkel for Cressida...tror det), så er det bare å finne riktig innpress
