hvorfor er han ikke her?
Legg innLagt inn:23 sep 2003 22:09
av Amund
fant dette på et forum en eller annen plass på nettet,
http://www.palmy.net.nz/mr2dog/forum/bo ... topic=1428
Dette har jeg ikke hørt om før, noen som vet hvem denne Jan Rune er? Og hvor han holder til? Dersom det stemmer at han har puttet en 3sge i mr2'en sin, kunne han ha løst mange problem for meg!
Legg innLagt inn:23 sep 2003 22:33
av CelicaTurbo
hm, det forumet der har jeg aldri sett, lurer på hvordan han fant det jeg?
ellers, det er jo mulig at brukerens profil blir tilgjengelig der om du registrerer deg da..
Legg innLagt inn:23 sep 2003 22:54
av Amund
den gjorde ikke det... ikke så jeg greide å finne ut i vert fall...
ellers syns jeg det forumet var rotete, og vanskelig å finne fram i.. men det kan jo vere meg det er noe galt med...

Legg innLagt inn:24 sep 2003 16:32
av CelicaTurbo
er vel ikke så krevende på serveren den forumprogramvaren da.. en av grunnene til at jeg valgte dette forumproduktet her er at det var funksjonellt, enkelt, gratis og lite krevende for serveren

Legg innLagt inn:24 sep 2003 22:08
av Mr2 Mk2
Tror det er mye knask på det forumet der...Fant nettop en som hadde fått 700hk ut av 3-sgte motoren,hint hint Amund

Legg innLagt inn:24 sep 2003 22:10
av chris
Jostein skrev:Tror det er mye knask på det forumet der...Fant nettop en som hadde fått 700hk ut av 3-sgte motoren,hint hint Amund 
Jeg så et sted at de selger 700 hesters kit til 3S-GTE.. husker ikke hva det koster, men kosta mer enn bilen i seg selv i hvert fall..