Side 1 av 1
Eksosbutikker i trondheim!
Legg innLagt inn:04 nov 2005 12:20
av oleb
Jeg vurderer å ta meg en spontan heisatur til trondheim i helga for å besøke litt kompiser og slikt. Jeg tror jeg vil kombinere denne turen med å stikke innom noen plasser der de kan hjelpe meg med ny bakpotte til celicaen. Så spørsmålet går til dere trøndere om dere kan gi meg noen tips på noen gode forhandlere som fører eksosanlegg/bilrekvisita osv?
- Ole B.
Legg innLagt inn:04 nov 2005 12:46
av Master
Svendsen eksos ved omkjøringsveien. Nabo til Mercedes, McDonalds og forresten Bilradiospesialisten

Legg innLagt inn:04 nov 2005 13:17
av oleb
ah! Flotters! Da skal jeg ta meg en tur innom bilradiospesialisten også!

Kanskje jeg får øye på supraen til alpher

Legg innLagt inn:04 nov 2005 13:37
av cameleon
Legg innLagt inn:04 nov 2005 14:43
av oleb
heh, har lite å si. min bil er helt nedsota!
Legg innLagt inn:04 nov 2005 16:35
av Kaizern
Hvis du skal til Svendsen så må du vel bestille time....... ??
Legg innLagt inn:04 nov 2005 16:58
av oleb
Har bestemt meg for at jeg ikke gidder å dra. Skal heller vente til uti desember sånn at jeg har råd til å skifte ut hele anlegget. Men svendsen it is. Hadde en liten telefonsamtale med dem i sted ang priser og sånt, makan til bra service skal du lete lenge etter!
Legg innLagt inn:05 nov 2005 10:42
av chris
oleb skrev:Har bestemt meg for at jeg ikke gidder å dra. Skal heller vente til uti desember sånn at jeg har råd til å skifte ut hele anlegget. Men svendsen it is. Hadde en liten telefonsamtale med dem i sted ang priser og sånt, makan til bra service skal du lete lenge etter!
Du har med å komme innom bilradiospesialisten og hilse på meg og @lpher ja

Legg innLagt inn:05 nov 2005 23:10
av oleb
chris skrev:Du har med å komme innom bilradiospesialisten og hilse på meg og @lpher ja 
Deal! Jeg er på utkikk etter ny sub!

Legg innLagt inn:07 nov 2005 14:29
av chimp
Mulig jeg kan hjelpe deg med ny eksos også.. Så lenge du ikke skal ha noen form for effektanlegg eller noe sånt? Selger bosal her i gården

Legg innLagt inn:07 nov 2005 19:07
av oleb
Det jeg er på utkikk etter er 2,5" fra katalysator og bak + en litt grommere bakpotte. Driver du firma?