TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Uforutsette ting....suger.

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv
 #88013  av celicat23
 
Der var jeg, lykkelig over at jeg hadde 40.000 disponibelt + ferie penger på vei neste måned. Visste at jeg skal betale 12.500kr på ett "privat" lån, men fortsatt masse penger igjen til å gjøre bilen ferdig og fin til sommeren.

Da måtte jo en totalt uforutsett utgift på 27.000kr dukke opp (nei, ikke spør hva det er).

Så da blir det ikke noe bredding. Ikke noe 2-farga lakk. Ikke noen nye felger. Og ikke sikkert det blir så mye "custom" kaross arbeid heller.

Livet er herlig når det sparker deg rett i ballene. Nesten så jeg blir relgiøs, bare så jeg kan si "takk gud, du er diggest av dem alle!".

Nesten.

 #88015  av Speeder
 
Sinsykt kjipern når sånt skjer.

Fikk nettopp en lignende selv; Anmodning om tilbakebetaling, 74.450,-
Blir nok ikke spes mye snacks til min bil i sommer heller, får nøye meg med det nødvendigste, pluss R-dekk :?

 #88017  av mr_2
 
uff,hørtes j**lig surt ut...
Godt å vite at det ikke bare er jeg som er født med kronisk uflaks :P

 #88114  av sindrejl
 
åh.. fikk bare uforutsett utgift på 9000,- jeg.. problemet mitt er at jeg ikke hadde noe på konto :P Å dulte til nye RAV4'er suger rimelig mye ;) Bare litt morro at gamle toyotaer ikke tar skade av det :D